Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.01. 17:23  l  #23
csak nehogy úgy járjon mint Vas Jani anno. AHL-ben játszott, volt jó szezonja, mégsem adtak neki lehetőséget a Starsban..

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.01. 17:11  l  #22

Válasz rotyi hozzászólására (#21)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.01. 15:26  l  #21
de ettől még küldik vissza a többiekkel együtt

viszont tegnap nyertek 4-0ra és az utolsóban ő is benne volt

"The Rampage chipped in a fourth goal at the 8:41 mark of the second period. San Antonio forward Daniel Koger started a passing play from Koger to Kearns to Vaive in the middle of the high slot. With Beskorowany out of position, Vaive fired a shot high past the Texas goalie’s blocker side that gave the Rampage a 4-0 lead."

Válasz TheLizardKing hozzászólására (#20)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.01. 15:04  l  #20
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.01. 14:42  l  #19
asszem itt van a campban kókusz. Vki ért hozzá, van esélye bekerülni?

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.17. 20:55  l  #18
San Antonio Rampage General Manager Brad Treliving announced today that the American Hockey League club has recalled center Justin Bernhardt and right wing Matt Watkins from the Las Vegas Wranglers (ECHL). In addition, the Rampage have signed defensemen Robbie Bina and Kenny MacAulay each to a Professional Try-Out (PTO).
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.17. 20:54  l  #17
Na gyorsan beírom az eredményeket most, hogy végre ismét vagyok. Szóval sikeresen tovább növeltük a vereségek számát. Immáron már 9 vereség sorozatban. Kikaptunk a Chicagotol 4-2 arányban. Boedker és Perrault lőtte a két gólt. Jó, hogy legalább Perrault nyújt valami formát és hozza pontokat. Ezek után pedig egy 2-0-ás zakó a Starstól.

Bíztató...
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.13. 20:13  l  #16
Ma a Chicago Wolves lesz az ellenfél. Chris Chelios meglátogat minket. Remélem megmutatja már végre a csapat, hogy képes nyerni is, mert a legutóbbi 7 mérkőzésen erre képtelenek voltak. A két csapat idén még nem találkozott.
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.08. 13:05  l  #15
És akkor így a hét végére egy kis összefoglaló az AHL-ből.

Bíró: Mark Lemelin (84)

Vonalbírók: Frank Prestigiovanni (57), Carl Sasyn (12)

1. harmad
Ismét rosszul kezdődött a mérkőzés a Rampage részéről. A 12. perc közepén Peter Zingoni (4) (Maxim Noreau, Jon DiSalvatore) emberelőnyös találatával már vezetést is szerzett az Aeros. A Rampage szinte semmit nem mutatott ebben a harmadban, ezt támasztja alá a 13-4-es kapura lövési statisztika a Houston javára.
2. harmad
A mérkőzés ott folytatódott, ahol abbahagyták a csapatok. Rögtön a harmad elején a 2. percben Chad Rau (2) (Danny Irmen) talált be emberhátrányból. Nem sokkal később ismét a hazaiak örülhettek. Robbie Earl (5) (Clayton Stoner, Jaime Sifers) gólja már háromra növelte az előnyét az Aerosnak az 5. percben. A harmad vége felé közeledve felébredt picit a Rampage és a 17. percben Jeff May (1) (Viktor Tikhonov, Kyle Turris) góljával kettőre csökkentette a különbséget a két csapat között. Nem telt el egy perc és a 18. percben még egy Rampage gólnak örülhettek a szurkolók. Brett MacLean (6) (Joel Perrault) volt a gól szerzője. A harmad kiegyenlítettebb kapura lövési statisztikát hozott. Ebben a harmadban 10-9 volt ez a mutató a Rampage javára.
3. harmad
Nem sikerült az egyenlítés az utolsó harmadban, ráadásul a 13. perc végén Jon DiSalvatore (3) (Robbi Earl, Chad Rau) kettőre növelte ismét az Aeros előnyét majd a 15. percben Petr Kalus (1) (Carson McMillan) idénybeli első találatával beállította a végeredményt. A Rampage 12-6-ra nyerte ebben a harmadban a kapura lövéseket.

A mérkőzésen Josh Tordjman védett. (28/23)

------------
  "To you from failing hands we throw the torch. Be yours to hold it high." (John McCrae: In Flanders Fields - 1915)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.08. 0:01  l  #9
Minden bizonnyal. Bele kell jönnöm. Most javítgatom picit még, de a következő már tökéletes lesz.

Egyébként úgy gondoltam, hogy átveszem ezt a topicot, ha már ide küldtük le a legtöbb játékosunkat. Ha van ez ellen ellenvetése valakinek, gondolok itt Phoenix szurolókra az jelezze és befejezem.
3.sor

Válasz p@lee22 hozzászólására (#8)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.07. 23:58  l  #8
Lesz majd jobb is!

Válasz tselanne7 hozzászólására (#6)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.07. 23:49  l  #7
Éreztem, hogy nem sikerülhet elsőre tökéletesen.

Referees-Francis Charron (46)

Linesmen-Craig Kneale (86), Aaron Mills (23)

Az első harmadban hamar hátrányba került a csapat, ugyanis az 5. perc végén Nicholas Drazenovic (5) talált be a kapuba. Nem sokkal később a 9. percben már kettővel ment a Peoria. Brendan Bell (2) (Jonas Junland) értékesítette a megítélt emberelőnyt. Ennek ellenére nem mondható, hogy a Peoria fölényben lett volna az első harmadban, hiszen 13-5 volt a kapura lövések száma a Rampagenek.
A második harmad is úgy kezdődött ahogyan az első. Ismét Peoria gól. A gólszerző Julian Talbot (1) (Aaron Palushaj, Steve Wagner) volt már a 3. percben. A Rampage azonban összekapta magát és egy nagyon jó zárással fejezte be a második harmadot. Először Sean Sullivan (3) (Matt Beleskey) talált be az ellenfél hálójába a 19. perc elején, majd rá 38 másodpercre már Joel Perraul (6) (Jeff Hoggan, Ryan Hollweg) lőtt gólt. Kiegyenlítettebb volt a második harmad viszont már. 12-12 lett a kapura lövések aránya.
Az utolsó harmadra tehát egy gólos hátránnyal ment ki a csapat. A harmad eleje igen gólszegény lett, azonban az átmeneti gólcsendet Joel Perrault (7) szakította meg emberhátrányos góljával a 14. perc végén. Azonban nem örülhetett sokáig a Rampage, mert Brett Sonne (1) (Aaron Palushaj, Steve Wagner) emberelőnyből idénybeli első góljával ismét előnyhöz juttatta a 15. perc közepén a Peoriat. Nem adta fel a reményt viszont a Rampage, aminek meg is lett az eredménye a 18. percben. Viktor Tikhonov (2) (Sean Sullivan) gólja tehát hosszabbítást ért. Ismét többet lőtt kapura a Rampage. Most 15-6 lett a harmad végén ez az arány.
A hosszabbításban nem esett egyetlen egy gól sem. Mindkét fél 2-2 lövést eresztett el a túlóra ideje alatt.
A szétlövésben a Peoria jobbnak bizonyolt azonban. A Rampage első három lövője (Kyle Turris, Joel Perrault, Kevin Porter) nem tudta értékesíteni a maga lövését, majd az utolsó két játékos (Colin Long, Matt Beleskey) hozta 2-2-re a szétlövést az 5. kör végére. Az ellenfélnél Aaron Palushaj, Julian Talbot, Nicholas Drazenovic, Brett Sonne, Jonas Junland voltak a lövők. A mérkőzésnek a 6. kör vetett véget, ahol a Rampage játékosa, Viktor Tikhonov hibázott, míg Barry Tallackson belőtte a maga büntetőjét.

A kapuban Al Montoya védett a találkozó folyamán, aki 25 lövésből 21-et hárított.

1. PEO - 27 Barry Tallackson (0-0 0 -2)
2. PEO - 29 Brett Sonne (1-0 1 +1)
3. SA - 4 Joel Perrault (2-0 2 +1)